Rozstrzygniecie konkursu na ,,Uśmiechniętą Dynię"- 08.11.2023

Jesień ma zapach owocowych herbat i pieczonej dyni. I to właśnie dynia królowała w naszej szkole w minionym tygodniu. Samorząd  Uczniowski wraz z opiekunami zorganizował konkurs na ,, Uśmiechniętą Dynię". Dzieci oraz młodzież naszej szkoły wykazały się niesłychaną kreatywnością oraz poczuciem humoru.

Wyniki konkursu:

I miejsce - Aurelia z kl. IV

II miejsce - Olga  z kl. VII

III miejsce (ex aequo) - Hanna  (kl. IV), Blanka (kl. III), Wiktoria (kl. II) oraz Urszula  (kl. VII)

Pozostali uczestnicy konkursu otrzymali wyróżnienie.
Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy pomysłów oraz zaangażowania i zachęcamy do wzięcia udziału w dyniowym konkursie w następnym roku szkolnym.

Autor: Ewelina Hruszowicz-Stanek