3 Bieg Krasnala o Puchar Burmistrza Namysłowa-16.06.2019

16 czerwca 2019 roku w Kamiennej odbył się 3 Bieg Krasnala o Puchar Burmistrza Namysłowa. Inicjatorami tej sportowej imprezy było Stowarzyszenie Namysłowskich biegaczy ActivRun oraz Rada Sołecka wsi Kamienna. Dochód z opłaty startowej (minimalna wpłata to 15 zł.) przekazany został na rzecz chorego na serce Nikodema.

Sukces Macieja Gnatkowicza w finale Wojewódzkich Igrzysk LZS w lekkiej atletyce w Opolu-14.06.2019

14 czerwca 2019 roku na stadionie miejskim w Opolu odbył się finał Wojewódzkich Igrzysk LZS w lekkiej atletyce. Z naszej szkoły w w/w zawodach startowali następujący uczniowie:

1. Maciej Gnatkowicz- rzut dyskiem i pchnięcie kulą,
  2. Tymoteusz Bielecki-rzut oszczepem,
  3. Remigiusz Kowalik bieg na 1000m,
  4. Ignacy Birula-skok wzwyż

Mistrzostwa Powiatu Namysłowskiego w biegu na orientację-13.06.2019r.

13 czerwca 2019 roku na terenie Nadleśnictwa Namysłów odbyły się Mistrzostwa Powiatu Namysłowskiego  w biegu na orientację. Nasza szkoła po raz pierwszy wzięła udział w tego typu zawodach sportowych.

III miejsce w skoku wzwyż na powiatowych indywidualnych mistrzostwach szkół podstawowych w lekkiej atletyce-13.05.2019

13 maja 2019 roku w szkole podstawowej nr 3 w Namysłowie odbyły powiatowe indywidualne  mistrzostwa szkół podstawowych w lekkiej atletyce. W zawodach udział wzięli  nasi dwaj szkolni sportowcy-bracia Maksymilian i Oskar Niedzwieccy oraz uczeń klasy ósmej Ignacy Birula.

III miejsce w mini piłce nożnej szkół podstawowych-02.04.2019

4 kwietnia 2019 roku na boisku szkoły podstawowej nr 3 w Namysłowie odbył się turniej mini piłki nożnej chłopców szkół  podstawowych na szczeblu miejsko-gminnym. W zawodach uczestniczyły drużyny następujących szkół:

• SP 3 Namysłów
  • SP 4 Namysłów
  • SP 5 Namysłow
  • SP Kamienna.

III miejsce w gminnym halowym turnieju piłki nożnej chłopców szkół wiejskich -21.02.2019

21 lutego 2019 roku  w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Ligocie Książęcej odbył się turniej halowej piłki nożnej dzieci szkół wiejskich podstawowych. W zawodach uczestniczyły drużyny następujących szkół:

• ZSP Ligota Książęca,
  • ZSP Jastrzębie,